ماه رمضان

سخنانی از لقمان

اى پسرم ! اگر آن خصلتى كه انجام داده اى ، چه خير و چه شر، از خردى و كوچكى همسنگ يك دانه خردل باشد، و همان عمل خرد و كوچك در شكم صخره اى ، و يا در هر مكانى از آسمانها و زمين باشد، خدا آن را براى حساب حاضر خواهد كرد، تا بر طبقش جزاء دهد، چون خدا لطيف است ، و چيزى در اوج آسمانها و جوف زمين و اعماق دريا از علم او پنهان نيست و علم او به تمامى پنهان ها احاطه دارد، خبيرى است كه از كنه موجودات با خبر است .

سلام

ماه مبارک رمضان فرا رسید بیاید دوستان از این لحظات ارزشمند و با شکوه و معنوی حداکثر استفاده را ببریم شاید دیگر سال دیگری وجود نداشته باشد و شاید این آخرین ماه رمضان .... باشد پس قدر این روزهای با شکوه را بدانیم.

راستی دوستان ما را هم دعا کنید.

/ 1 نظر / 21 بازدید
ابراهیمی

سلام. خسته نباشید. می خواستم درباره تابع keybd_event و پارامترهاش اطلاعات بیشتری داشته باشم اگه ممکنه براتون. من مشکل اصلی رو هم می گم شاید بهتر باشه. من نرم افزاری دارم که روی کیوسک نصب می شه توی حالتی که کیوسک کی بورد نداره از کی بورد مجازی که دست نویسه استفاده میشه. در این برنامه من یک اکسپلورر دارم مثلا فرد رفته تو سایت گوگل کی بورد رو باز می کنه و متنی رو تایپ می کنه وقتی تایید می کنه متن رو در متغیری ذخیره می کنم و پنجره کی بورد بسته میشه. حالا فرد باید در محل متن کلیک کنه و دکمه پیست رو بزنه. با زدن پیسن من از ایت تابع استفاده می کنم و متن رو به بافر کی بورد می فرستم در نتیجه در محل کرسر نوشته می شه. اما مشکل اینه که این تابع کاراکترهایی مثل @ رو نمی فرسته و فارسی هم که بماند. ممنون می شم اگه کمک کنید